Alüminyum Korkuluklar

Alüminyum korkuluk apartmanlarda en çok tercih edilen korkuluk sistemidir. Bunun en temel sebepleri hızlı kurulumu ve fiyat bakımından uygunluğudur.
Yüksek metrajlı alanlarda kullanılmasının sebebi de budur. Alüminyum küpeşte sistemleri ara kayıtlı ve camlı olarak kullanılabilir. Birçok farklı model ve renk seçenekleri mevcuttur.
 
Alüminyum Korkuluk Küpeşte Sistemleri
Alüminyum küpeşte günümüzde en çok tercih edilen merdiven korkuluğu modellerindendir. Gerek fiyat gerekse estetik açıdan uygun olmasının yanı sıra paslanmaya dayanıklı olması ve hızlı takılır sökülür olması da çok rağbet görme sebeplerindendir.
 
Alüminyum Korkuluk Küpeşte Modelleri
Alüminyum korkulukların çok kullanılmasının başlıca sebebi piyasada birçok farklı renk ve desenin ve bu desenlere uygun aparatlarının bolca bulunmasıdır. Bu aparat, renk ve desenler kullanılarak sınırsız seçenekte model üretilebilmektedir.Bu modellerden beğendiğinizi yaptırabilir dilerseniz düşündüğünüz model hakkında bize bir fikir verip size özel modeli  bulmamıza yardımcı olabilirsiniz.
 
Alüminyum Küpeşte Fiyatları
Alüminyum korkulukların en çok tercih edilen modeli yuvarlak boru şeklinde olanıdır. Montajının daha kolay olması, bununla beraber fiyatınında daha düşük tutulması buna sebep gösterilebilir. Fakat ahşap tutamaklı  ve camlı olarak kullanma seçenekleri de mevcuttur.   Alüminyum korkuluklar kesinlikle paslanmazdır. Bu sebepten dış mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Ayrıca ısıya karşı dayanıklı olması nedeniyle de özellikle yangın merdivenlerinde kullanılması tavsiye edilir.  Hem görüntü hem dayanıklılık hem de fiyat açısından tavsiye edilebilecek bir korkuluk çeşididir.
 
Alüminyum Korkuluk Özellikleri
Bakım gerektirmemesi
Çok uygun fiyatlara montajının yapılabilmesi
Sınırsız sayıda modelinin bulunması yada yeni modeller oluşturulabilmesi
Paslanmaya dayanıklı olması
Her türlü mekana kurulabilmesi
Isıya karşı dayanıklı olması (yangından etkilenmemesi)
Her renkte bulunabilmesi
Ahşap, cam ve pleksi gibi ürünlerle uyum içinde kullanılabilmesi

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ