Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Cam balkon sistemleri evlerde, kafelerde, işyerlerinde vb. estetik ve fonksiyonel bir mekan elde etmenin en modern yoludur.
Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen sistemlerden biridir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar… (Çalışma şekli ana sayfada bulunan animasyonda görülmektedir.)
Katlanır Cam balkon  sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır Katlanır Cam balkon   İmar Mevzuatına aykırılık göstermez. Katlanır Cam balkon  sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir.Olağandışı etkilerle camın kırılması durumunda ise, küçük parçalara ayrılarak canlılara ve çevreye zarar vermez..Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatiflerimiz mevcuttur. (Füme, Yeşil, Mavi.)
 Su almama garantimiz
Alüminyum h fitillerimiz
Malzeme kalitemiz
Hızlı ve  Profosyenel hizmet
İnox Kaplama
Uzun Süre Kullanım

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ