Hatay'da Cam Balkon Hizmeti

Cam balkon sistemleri, dekor özellikleriyle tercih edilen ve son zamanlarda balkonların kapatılması işlemlerinde popüler hale gelen cam balkon ürünleri, görsel özellikleriyle tercih edilen kaliteli çalışmalardır.
Bu ürünün en önemli özelliği ısı cam özelliğine sahip olmasıdır. Ayrıca cam kenarlarındaki özel fitiller, sızdırmaz özelliklere sahip olmasında birinci derecede etkili olmaktadır. Balkonlarda, kış bahçelerinde, teraslarda ve benzeri yerlerde sıklıkla kullanılan bu çalışmalar, hesaplı ve estetik olması nedeniyle ilgi görmektedir. Ürün fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Cam Balkon Sistemleri: İlk Aşama Eksper Hizmetidir
Pratik özellikleriyle kolay temizlenebilen ve dış darbelere karşı dayanıklı özellikleriyle tercih edilen cam balkon çalışmalarında ilk önemli adım eksper hizmetidir. Bu işlem için ustalarımız çalışmanın yapılacağı yere gelirler ve gerekli ölçüleri alırlar. Ölçü alma işlenin ardından, sabit veya katlanır modellerden biri tercih edilir. Cam balkon fiyatları konusunda da anlaşma sağlandıktan sonra, montaj için randevu işlemi gerçekleştirilir. Montaj, malzeme ve işçilik seçenekleriyle cam balkon fiyatları belirlenmektedir.
Cam balkon ürünlerinin kullanım alanları ve çeşitleri konusunda bilgi sahibi olun.
 
Artı bir hizmet talep edilirse fiyatlandırma değişecektir. Müşteri memnuniyetini baz alarak hizmet veren ekiplerimiz, Alüminyum çerçeve ve camları hazırlamaktadır. Camlar dikdörtgen kare şeklindedir ve ısı cam özelliğine sahiptir. Ayrıca dış darbelere karşı dayanıklıdır. Kış aylarında ve yağmurlu havalarda, nem, toz ve ses izolasyonunun çok kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kolay silinebilir ve değiştirilebilir. Fitiller eskidiği zaman firmamızı aramak suretiyle, fitil değiştirme hizmetini de talep edebilirsiniz.
 
Fitillerin yanı sıra gerek alüminyum çerçeve olsun gerekse cam bloklar olsun, değiştirme işlemi mümkündür. Bu yönüyle uzun yıllar kullanım özelliklerine sahiptir. Cam blokların boyu balkon genişliği kadardır. İsteğe bağlı bir şekilde alt kısım alüminyum çerçeve ile desteklenebilir.
 
Kaliteli ve Kullanışlı
Villa, apartman, gökdelen, müstakil ev, kış bahçesi ve teras dekor çalışmalarına uyum sağlayan bu ürünler, yapı dünyasına yeni bir renk getirmiştir. Müşterinin istediğine göre katlanır cam seçenekleri de kolaylıkla hazırlanmaktadır. Özel raylı sistem özellikleriyle bir kenarda katlanarak toplanan camlar, balkonun kullanım alanını genişletmektedir. Katlanır cam hizmetlerinde özel menteşe ve malzemeler kullanılmaktadır. Bu tasarımların alüminyum ile uyumu da oldukça önemlidir. Temizlenebilen ve paslanmayan alüminyum çerçeveler, camın kendine özgü görsel özelliği ile birebir uyum sağlamaktadır.
 
Beyaz krem yüzey temizleyicilerle alüminyum çerçeveler daha parlak hale gelmektedir. Cam blokların temizlenmesi de oldukça kolaydır. Kendi etrafında dönerek açılan bu cam bloklar, cambazlığa gerek kalmadan balkon içerisinden temizlenebilmektedir. Kış bahçesi uygulamalarında, otomatik çatı mekanizması ile uyumlu olarak üretilebilmektedir Montaj işlemlerinde balkonun veya bahçesinin şekli önemli değildir. Yuvarlak, kare ve beşgen tasarımlarla birebir uyumlu özelliklere sahiptir.
 
Toz, nem ve ses izolasyonunun yanı sıra aydınlanma giderlerine de katkısı vardır. Pvc veya diğer seçeneklerle yapılan kapatma işlemlerinde camlı kısım dışında aydınlanma sağlanamamaktadır. Genellikle alt ve üst kısımlar kapalı olmaktadır. Ürünlerimizde ise aydınlanma derecesi daha yüksektir. Bütün dış cephe dekor özellikleri ile birebir uyumlu üretilebilen bu ürünler, istediğiniz kaliteyi sunabilmektedir.
 
Çeşitleri nelerdir?
İhtiyacınızı karşılayacak ürün çeşitleri hakkında sizlere detay vermek istiyoruz.  Balkon cam modelleri  sırasıyla: Katlanır cam sistemleri, vitrin camlama sistemleri, sürme (kayar) camlama sistemleri olmak üzere 3 çeşit bulunmaktadır. Ürünlerin resimleri yan sağ tarafta sırasıyla mevcuttur, detaylı bir şekilde de inceleyebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ